čtvrtek 4. října 2012

[fašoN šaur]

Dnes jsem:
1) vyzvedl novou občanku, na níž vypadám jako totální pako
2) zjistil, že na Magistrátu jsou dosti oldschool, protože po mně při žádosti o řidičák chtěli fotku. Milá paní úřednice, copak nemůžete použít tu hnusnou z občanky, ať dodržíme jednotu propagace mé osoby?
3) seděl několik hodin ve Starbucks na Václaváku, pil obří kafe a plánoval si plastické operace a jiné beauty zákroky, abych byl ještě krrrráááásnější
4) se setkal se svým vydavatelem, abych převzal odměnu za odvedenou práci
5) nepotkal svého bf
6) bloumal po Zaře a imaginárně nakupoval
7) dováděl v kabinkách v H&M
8) trapasil ve FAnn parfumerii
9) uklidil ve svým příbytku

Jak se jistě vaše bystré hlavinky dovtípily, bod 7 souvisí s tím, že dnes byla uvedena do prodeje úžasně šílená kolekce doplňků Anny Dello Russo pro H&M. A u toho jsem samozřejmě nemohl chybět! Tančil jsem mezi štendry na její song Fashion Shower [vyslovujeme zásadně: fašoN šaur] a následně 20 minut pózoval v náhrdelnících z této kolekce, protože jsem měl takové menší focení pro Vogue :)

Pokud mi nyní chcete napsat, jak mi to sluší a že bych mohl nafotit nějakou cover story pro Elle, učiňte tak. Sice mi to nabídla už i Blanche a pořád mi to všichni opakují, ale nikdy mě neomrzí to poslouchat :)

A pokud by se do mě na základě tohoto egoistického článku někdo zamiloval, můžete mi v Zaře zakoupit menší dáreček v podobě některého z následujících artiklů!

Děkuju za pozornost a nezapomeňte: Fashion is always uncomfortable. If you feel comfortable, you'll never get the look!


fotografie 1 až 5 / model: Filda, fotograf: Filda, styling: Filda, doplňky: AdR for H&M
fotografie 6 až 9 /Zara.com

4 komentáře:

 1. Ten krokodýl trošku připomíná Cartiera z, myslím, třicátých let. Na tohle bych odvahu neměl, já budu rád, když okolí přežije petrolejovou pašmínu, kterou si chci koupit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to brutálně okopčený Cartier :D Proto se mi tak líbí! :))

   Vymazat
 2. Znovu skvělý článek! Magistrát mám v živé paměti, dneska jsem tam byl taky. Přišel jsem pro novou opencard, ale už prý neměli fotku z té staré (škoda, moje oblíbená z druhé třídy). (Ne)vadí, tak sem si došel vedle pro šest fotek, čekal jsem, že si teda jednu nechá, když už mi jich dali tolik, ale on jí jen vzal a naskenoval, něják mi nedošlo, proč to nemohli udělat třeba s fotkou z občanky nebo isicu... :D

  OdpovědětVymazat